Rekomendacje


img_5127Rekomendacja

Uważamy, że nie ma lepszej rekomendacji niż zadowolony klient. Jeśli byłeś u nas, zapraszamy do zostawienia swojej rekomendacji dla innych. Swoją rekomendacje możesz również zostawić w specjalnej książce w naszym gabinecie.

 

 

 

Sending
User Review
0 (0 votes)

4 komentarze

 1. Przez Marzena Opublikowano 11 grudnia 2017

  leczę pijawkami alergię w gabinecie Abros ijestem zadowolona z rezultatów terapii. Faktycznie dolegliwości alergiczne prawie ustąpiły. Ważne jest, że warunki w gabinecie odpowiadają wysokim standartom i wszystko przebiega profesjonalnie. Polecam.

 2. Przez Marzena Opublikowano 11 grudnia 2017

  jestem zadowolona z terapii w gabinecie Abros. gdzie leczę alergię. Profesjonalny gabinet i obsługa odpowiadają wysokim europejskim standartom. Polecam

 3. Przez Marzanna, Szwecja Opublikowano 7 marca 2018

  Dzisiaj mialam zrobiona maseczke w gabinecie Abros i daje najwyzsza ocene.
  Profesjonalna i mila obsluga. Godna polecenia! Dodam, ze bylam na podobnych zabiegach w Krakowie, Szczecinie i Gdyni, ale gabinet Abros w Warszawie powinien byc przykladem dla innych!
  Polecam wszystkim ktorzy sobie cenia profesjonalnosc i sterylne warunki.

 4. Przez Inka Opublikowano 13 kwietnia 2018

  W marcu 2018 roku uczestniczyłam w kursie Hirudoterapi .Dziękuję Szefowej i Markowi -całość kursi na 100% .Przekazana wiedza jest wyczerpująca dla przyszłego praktyka ( bez zbędnej teorii – można ją uzyskać z książek) Super atmosfera ,nawet strona gastronomiczna, podczas szkolenia bez zarzutu. Trzy dni kursu są bardzo intensywne, a możliwość praktyki w gabinecie jest bezcenna. Dbałość o higienę wyjątkowa. Marek pod tym względem jest restrykcyjny “to jest praca z krwią, nie ma żartów” .Stawianie prawidłowe pijawek to swojego rodzaju sztuka (stworzenia te są bardzo wrażliwe) Poprawne robienie opatrunków z zachowaniem higieny i dbałości o pacjenta stanowi wyzwanie.( praktyka w gabinecie jest niezbędna).Polecam kursy Hirudoterapi w firmie ABROS – każdemu zainteresowanemu rzetelną wiedzą i praktyką.

Dodaj komentarz