O nas

      Firma ABROS została założona w 1990 roku przez Panią Wiesławę Bartoszuk i od początku swego istnienia podejmowała wiele inicjatyw na rzecz prowadzenia zdrowego stylu życia oraz szerzenia ekologicznych i alternatywnych metod leczenia oraz promocji zdrowia.

 

Po przejściu odpowiednich procedur oraz przeszkoleniu personelu z zakresu hirudoterapii od 2005 r. zajmuje się również tą metodą leczenia. Hirudoterapeuci firmy ABROS wiedzę swą zdobywali za granicą zarówno we Lwowie jak i w Rosji. Od 2006 r. firma posiada również gabinet hirudoterapii, w którym zbiegom poddawani są pacjenci z różnego rodzaju schorzeniami.

 

Będąc promotorem zdrowia i zdrowego stylu życia oraz znając niesamowite możliwości jakie daje hirudoterapia firma ABROS od 2008 r. także szkoli przyszłych hirudoterapeutów dając im możliwość obcowania z prawdziwym pacjentem dzięki odbywaniu praktyk i staży w gabinecie. W 2009 roku hirudoterapeuta firmy ABROS, Pan Marek Adamusiński będąc jej współautorem wydał książkę „Hirudoterapia tom I. Podstawy leczenia pijawkami”.

 

      Sklep internetowy firmy znajdujący się pod adresem www.pijawki.com.pl oferuje zarówno tą jaki i wiele innych ciekawych pozycji zw. z naturalnymi metodami leczenia itp. Firma zajmuje się również dystrybucją i sprzedażą pijawek lekarskich potwierdzając ich pochodzenie i dając pewność nabywcy zakupu ze sprawdzonego źródła, własnym certyfikatem.

 

       Firma oraz hirudoterapeuci są również dużym wsparciem dla szpitali w Polsce, które coraz chętniej zamawiają wizyty naszych specjalistów lub same pijawki z firmy ABROS. Dodatkowo firma zajmuje się wspomaganiem gabinetów weterynaryjnych na terenie kraju oferując im swoje produkty oraz wspomagając leczenie zwierząt. W gabinecie hirudoterapii prowadzone są zabiegi z zakresu hirudokosmetyki oraz konsultacje z pacjentami dotyczące możliwości jakie daje ta alternatywna metoda leczenia. Prowadzone są również konsultacje dotyczące schorzeń i chorób z jakimi przychodzą pacjenci oraz możliwości jakie w zakresie ich wyleczenia, bądź chociażby wspomagania leczenia farmakologicznego, może dać zabieg z zakresu hirudoterapii, czyli leczenia pijawkami.

 

      Firma od 2015 roku jest aktywnym członkiem Klastra PROMED zrzeszającego szpitale i podmioty z branży medycznej, a także aktywnie działającego w środowisku medycznym. ABROS to firma, która swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantuje jakość i pewność w zakresie dobrze i profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów oraz oferowanych produktów.